Aby złożyć zamówienie musisz mieć ukończone 18 lat

Koszyk

F2 Automatyczne Feminizowane

Wyświetlanie wszystkich 22 wyników

***Automazar*** Autoflow Femi

0 review(s)
48.00
AutoMazar to dająca zdumiewająco wysokie plony automatycznie kwitnąca hybryda naszej legendarnej odmiany Mazar z Ruderalis/Indica. Mazar był trzykrotnie nagradzany, jest naszym bestsellerem wychwalanym za moc, zbiory i łagodny smak. AutoMazar produkuje hojne ilości lepkich topów; osiąga wysokość 70-80cm. AutoMazar to typowa Indica, rośliny są silne, gęste, mają duże liście i dają średnie zbiory od 50 do 125 gramów na roślinę. Najlepszy do tej pory wynik to roślina, która wyprodukowała 205 gramów outdoor na południu europy. Jest to pełna energii, łatwa w uprawie odmiana, która w lecie (outdoor) gwarantuje wczesne, ciężkie zbiory najwyższej jakości. Stabilne geny gwarantują że AutoMazar jest odporny na szkodniki i choroby. Smak i aromat tej pełnej żywicy odmiany jest ziemisty jak w oryginalnych indyjkach. Haj jest bardzo przyjemny, intensywnie ogarniający ciało. AutoMazar to odmiana, której koniecznie muszą spróbować wielbiciele indyjek i to nie tylko ze względu na ogromne plony. Zdecydowanie polecamy.
0 review(s)
48.00

AK47 Automatic Femi

0 review(s)
48.00
Automatycznie zakwitające feminizowane AK47. Ak47 jest to krzyżówka pomiedzy potężnym ak47 oraz lowryderem. Jest to jeden z bardziej produktywnych automatów jakie powstały. Mocne działanie i dobry jak na automata plon

Amnesia Haze Automatic Femi

0 review(s)
48.00

Amnesia Haze jest bardzo skomplikowaną krzyżowką. Jest to wyrafinowana południowo azjatycka genetyka  (Thai, Cambodian, Loatian). Jest w tym też genetyka Jamaican Haze – która dodaje wysoki poziom THC, Afghani-Hawaiian – skracający znacznie czas kwitnienia oraz dający wyszukany smak. Efektem jest odmiana, która wygrała wiele konkursów, w tym Cannabis CUP 2004. Kwitnie 13 tygodni dając ogromny plon, który zaskoczy działaniem i smakiem.

1 review(s)
48.00

Big Devil Automatic Femi

1 review(s)
48.00

Big Devil, odmiana automatyczna, feminizowana. Odmiana stworzona z myślą o dużym plonie i ponad przeciętnym wzroście jak na odmianę automatyczną. W dobrych warunkach odmiana osiąga 1 metr wysokosci, co bezpośrednio przekłada się na jej duży plon. Stworzona specjalnie dla osób szukających dużych roślina automatycznych. Big Devil produkuje dużą ilość kompaktowych, bardzo żywicznych topów. Smak jest mixem Skunka oraz owoców.

0 review(s)
48.00

Blue Mazar Automatic Femi

0 review(s)
48.00

Blue Mazar Automatic powstały z połączenia dwóch legendarnych oryginalnych automatycznie kwitnących odmian, tworząc wyjątkową i pełną mocy hybrydę. Jest to krzyżówka AutoBlueberry  i AutoMazar, dwóch najbardziej kochanych i najczęściej sprzedawanych nasion konopi. Koneserska jakość AutoBlueberry w połączeniu z mocą i wysoką wydajnością genetyki AutoMazar, sprawia, że jest to najlepsza z dostępnych automatycznie kwitnących odmian, którą z pewnością ciężko będzie prześcignąć. Blue AutoMazar jest gotowa do zbiorów po około 75 dniach od wykiełkowania i składa się w 75% z Indica i w 25% z Sativa. Mimo iż odmiana ta jest mieszanką dwóch genetyk przodków, niektóre rośliny przypominają bardziej AutoBlueberry, podczas gdy inne zachowują więcej cech oryginalnej AutoMazar. Podczas kwitnienia roślina zaskakuje hodowców złożonym owocowym zapachem z nutami pieprzu i ziemi.

Efekt jest silny, radosny, ogarniający całe ciało. Komfortowy i bardzo przyjemny haj połączony jest z dużymi zbiorami pochodzącymi z ciężkich, pełnych żywicy szczytów. Konopie Blue Mazar wyrastają przeważnie na wysokość około 80-100cm i potrzebują dużo miejsca, gdyż lubią się rozrastać. Średnie zbiory wynoszą przeważnie 75-100 gram, gwarantując moc i słodki smak konopi, jednak doświadczeni hodowcy będą w stanie uzyskać ponad 200g z jednej rośliny.

0 review(s)
48.00

Bubblegum Automatic Femi

0 review(s)
48.00

Bubblegum to automatyczna wersja odmiany klasycznej o tej samej nazwie, którą zawdzięcza swojemu zapachowi.

0 review(s)
48.00

Caramel Automatic Femi

0 review(s)
48.00

Caramel pochodzi z Hiszpanii, gdzie szybko stała się bardzo popularną odmianą. Na jej genetykę składa się mieszanka ciężkiej Indica z ogólnoświatowymi wpływami w postaci potrójnej krzyżówki: BlueBlack, Maple Leaf Indica oraz White Rhino. Rezultatem jest piękna, złożona i silna roślina o mocy hybrydy.

Po rozpoczęciu kwitnienia, będzie gotowa do zbiorów w 7 do 8 tygodni, ale nie spieszcie się – pozwólcie jej dojrzeć, a w nagrodę uzyskacie pełne mocy zbiory. W uprawie indoor daje przeważnie około 500 gram zbiorów na metr kwadratowy, pod lampami 600 Watt. Doświadczeni hodowcy uzyskują do 650 gram na metr. W uprawie outdoor będzie gotowa do żniw we wrześniu, dając od 500 do 650 gram zbiorów z rośliny z rośliny, w zależności od klimatu i warunków.

Royal Caramel ma intensywny, słodki cukrowy, prawie karmelowy aromat. Smak, nie tak bardzo jak aromat, jest wciąż słodki i ziemisty. Dzięki swojej złożonej genetyce, rośliny mogą różnić się lekko w smaku i zapachu, zawsze obecny jest jednak słodki, karmelowy aromat, dominujący resztę.

Rośnie jak klasyczna Indica – mała i rozłożysta z ogromnymi, gęstymi I oblepionymi żywicą buds. Efektem, jak można się spodziewać po Indica, jest ciężkie, relaksujące upalenie. Idealna do odprężenia, wielu użytkowników medycznych używa jej do łagodzenia fizycznych dolegliwości. Wszystko to sprawia, że Royal Caramel jest idealną odmianą dla miłośników Indica.

0 review(s)
48.00

Cheese Automatic Femi

0 review(s)
48.00

Automatyczny, feminizowany Cheese.

0 review(s)
48.00

Chocolope Automatic Femi

0 review(s)
48.00

Jest to automatyczna wersja odmiany Chocolope – słynocęj ze swojej sativowej potęgi, wyjątkowemu zapachowi kawowemu oraz niebiańskiemu działaniu.

0 review(s)
48.00

Chronic Automatic Femi

0 review(s)
48.00

Jest to automatyczna wersja kultowej odmiany Chronic. Szybka, mocna i żywiczna.

Great White Shark Automatic Femi

0 review(s)
48.00

Automatic Great White Shark. Nasiona Feminizowane Automatyczne. Jest to polihybryda Sativa/Ruderalis/Indica. 56 dni od ziarna do plonu. Jest to krzyżówka pomiedzy lowryderem oraz great white sharkiem. Jest mocna z dobrym plonem. Doskonały indoor oraz outdoor. Czuć w nim dużą ilość sativa.

0 review(s)
48.00

Haze Automatic Femi

0 review(s)
48.00

Automatyczne i feminizowane Haze.

Zamysłem przy twożeniu tej odmiany było pozbycie się smaku odmiany automatycznej i wyciśniecie jak najwiecej haze.
o bardzo ciekawy i spory automat, jego wzrost przy idealnych warunkach może osiągnać 100 cm przy czym jest gotowy do zbioru w 80 dni.
0 review(s)
48.00

Hindu Kush Automatic Femi

0 review(s)
48.00

Automatyczny Hindu Kush jest krzyżówką trzech wspaniałych odmian: Hindu Kush x Master Kush x Lowryder. Przeznaczona tylko i wyłącznie dla miłośników odmian Idica. Osiąga około pół metra, jej główny szczyt jest twardy jak kamień. Dzięki szybkiemu zbiorowi oraz ilości żywicy odziedziczonej z rodziny Kush jest najprawdopodobniej jedną z najbardziej efektywnych odmian do produkcji haszyszu. Łatwa w uprawie i dużo potrafi wybaczyć, idealna do małych upraw lub w miejsca odsłonięte, pozwala na wiele upraw w sezonie.

0 review(s)
48.00

Lemon Skunk Automatic Femi

0 review(s)
48.00

Feminizowany Lemon Skunk. To jedna z niższych opcji automatycznych dostępnych na rynku. Roślina posiada jeden głowny top i kilka niewielkich bocznych odrostów. Rośliny są do siebie bardzo podobne, wręcz symetryczne. Bardzo szybka odmianka oblepiona żywicą. Bardzo ciekawy i smaczny zapach.

0 review(s)
48.00

Maxi Gom Automatic Femi

0 review(s)
48.00

Northern Light Automatic Femi

0 review(s)
48.00

Automatyczna i feminizowana odmiana. Twarde, ciężkie topy. Niezbyt mocny zapach, doskonałe i szybkie działanie.

0 review(s)
48.00

Sour Diesel Automatic Femi

0 review(s)
48.00

Jest to automatyczna wersja odmiany Sour Diesel, która zachwyca swoim wyjątkowym zapachem, oraz uspokajającym i relaksującym, niebiańskim działaniem. Jest to w 80 % sativa.

Super Critical Automatic Femi

0 review(s)
48.00

Działa ‘duchownie’ z bardzo szybkim uderzeniem, relaksuje. Daje medyczny efekt w terapii leczenia bólu. Odmiana polecana również osobom szukającym medycznych odmian. Dobra odmianka dla początkujących. Gotowa w 7 tygodni zarówno na indoorze jak i outdoorze.

0 review(s)
48.00

Sweet Tooth Automatic Femi

0 review(s)
48.00
Sweet Tooth jest bardzo znana z jej niesamowitej produktywności żywicznej oraz dużego plonu. Sweet Tooth jest rezultatem długiego i rygorystycznego programu tworzenia tej odmiany. Jest średniej wysokości z dużą ilością bocznych odrostów. Jest odporna na grzyby i pleśń, łatwa w uprawie.
0 review(s)
48.00

White Dwarf Automatic Femi

0 review(s)
48.00

White Dwarf. Nasiona Feminizowane, automatyczne. Bardzo szybka i bezproblemowa odmiana o bardzo słodkim zapachu i smaku. Od ziarna do plonu w 8 tygodni.

White Russian Automatic Femi

0 review(s)
48.00
White Russian – Feminizowane Autoflow – jest bardzo znaną odmianą w gronie growerów na całym świecie wiec bardzo sensowne było wypuszczenie jego automatycznej odmiany. Nazwe tej odmiany mozna również spotkać jako White Moscow. Jest to automatycznie kwitący cross pomiedzy White Russianem z serious Seeds oraz oryginalnym Lowryderem. Jak matka z Serious, automatyczny White Russian wylewa się żywicą dopiero przy końcu swojego życia, a urzytkownikom indoor zaleca sie przed ścieciem zostawić rośline na 48 h w ciemnii – co jest bardzo harakterystyczne dla White Russiana, wydobędziesz wtedy maximum jego potencji i smaku. Jest to jedno z najlatwiejszych do uprawy autoflow, wystarczy 5 litrowa donica. Zaczyna kwitnąc po 14 dniach, wzrost 40-70 cm. Jego moc i dzialanie mozna przyrownac do typowych białych odmian, wchodzi tak czysto ze mozna palić cały dzień…. Od ziarna do plonów w 10 tygodni.
0 review(s)
48.00

White Widow Automatic Femi

0 review(s)
48.00

Feminizowane i automatyczne White Widow. Jedna z najpopularniejszych odmian transformatowana w automatyczną wersje. To white widow jest skrzyżowane z automatycznym Ak47 oraz kolumbijskimi genami. To świetna łatwa odmiana dająca bardzo niezłego kopa. Jest to nowa limitowana odmiana, powinna byc lepsza od każdej innej odmiany AF.

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

[FM_form id='1']

Posiadanie i obrót nasionami jest legalny. Pamiętajcie że nasiona wolno tylko kolekcjonować, a w przypadku łamania ustawy o przeciwdziałaniu narkomani - sadząc konopie bez stosownego zezwolenia podlegacie karze pozbawienia wolności do lat 3. Prawo jest w tej kwestii jest surowe i bezwzględnie ściągane wiec nie radzimy kupna nasion w celu nielegalnym. Osoby które będą prosiły o informacje o uprawie lub napiszą ze chcą nabyć nasiona w celu uprawy nie będą obsługiwane!...

Strona korzysta z ciasteczek. więcej info

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close