Aby złożyć zamówienie musisz mieć ukończone 18 lat

Koszyk

Dinafem!

Wyświetlanie wszystkich 32 wyników

0 review(s)
113.00

Amnesia Kush Femi Dinafem

0 review(s)
113.00

Nasiona marihuany Amnesia Kush od Dinafem Seeds to feminizowana odmiana konopi, z przewagą Sativa, stworzona z krzyżówki Original Amnesia oraz Og Kush. Połączyliśmy dwie najlepsze ikony konopne o wysokim prestiżu, pierwsza zyskała wielkie uznanie w holenderskich coffee shopach, druga jest jedną z najbardziej pożądanych obecnie w USA. Ten koktajl konopny to marzenie, którego nie mogło […]

0 review(s)
28.00

Auto Fruit Femi Dinafem

0 review(s)
28.00

Odmiana automatyczna, feminizowana. Bardzo produktywna i podobna do matki – White Widow. Ciemna, pokryta kryształkami niesamowicie pachnąca odmiana.

 

Auto Industrial Plant CBD FEMI Dinafem

0 review(s)
34.00

Odmiana automatyczna, feminizowana. Bardzo produktywna i podobna do matki – White Widow. Ciemna, pokryta kryształkami niesamowicie pachnąca odmiana.

 

Sale
0 review(s)
32.00

AutoXtreme Femi

0 review(s)
32.00

Promocyjna cena, 25% taniej!

Dutch Passion z przyjemnością ogłasza nową współpracę z bankiem nasion DinaFem z Hiszpanii. DinaFem zostało stworzone 8 lat temu przez grupę najlepszych hodowców z Hiszpanii. Zebrali oni selekcję najwyższej jakości genetyk i połączyli je z dobrą reputacją i profesjonalną uprawą, nastawiając się na wysokiej jakości rezultat, a nie na niską cenę.

Bank nasion DinaFems posiada szczególnie dobrą reputację w zakresie nasion AutoFem, dlatego też jest on naturalnym partnerem dla Dutch Passion, dzięki podejściu stawiającemu na jakość. Współpraca z DinaFem pozwoliła Dutch Passion na pracę z bardzo dobrze przygotowanym i świetnie zorganizowanym zespołem. Partnerstwo opiera się na solidnych fundamentach utalentowanych i zaangażowanych profesjonalistach konopi, pracujących nad stworzeniem najlepszych genetyk dla hodowców domowych.

AutoXtreme jest wyjątkowym rezultatem 2 lat współpracy między Dutch Passion a DinaFem, wykorzystującym specjalną genetykę Haze z Dutch Passion. Projekt przewidywał wiele upraw i selekcji przed ostatecznym zatwierdzeniem produktu. Genetyka opiera się na naszym OutLaw® (Amnesia x Super Haze), odmianie wymagającej zmiany naświetlenia, która została następnie zaadoptowana na potrzeby AutoFem, dostarczając pełnej mocy sativy z wpływami Haze, wraz z bardzo szczodrymi zbiorami. Odmiana ta jest dostępna wyłącznie w Dutch Passion.

Zbiory AutoXtreme następują około 85 dnia po wykiełkowaniu. To trochę dłużej niż inne odmiany AutoFems, ale ten dodatkowy czas potrzebny jest do uzyskania najlepszej kombinacji mocy, smaku i wielkości zbiorów. Rezultatem mogą być też bardziej rozrośnięte rośliny, które osiągają około 1,5 m wysokości. Jest to nowa odmiana AutoFem, która z pewnością będzie ciężka do pobicia.

Blue Amnesia XXL Auto Femi Dinafem

0 review(s)
25.00

Blue Amnesia XXL Auto z Dinafem Seeds to odmiana marihuany autokwitnącej feminizowanej, będącej wynikiem połączenia Original Amnesia Autoflowering z Auto Blueberry. To odmiana, która wykazuje znakomitą równowagę na wszystkich poziomach dzięki swojemu mistrzowskiemu rodowodowi. Jest średniego wzrostu, z niewiele oddalonymi od siebie rozłogami, łatwa do uprawy i o krótkim okresie kwitnienia, która wytwarza duże i zwarte topy pokryte żywicą. Można zauważyć dobrą stabilizację pomiędzy okazami tej odmiany. Blue Amnesia XXL Auto ma charakterystyczny głęboki aromat i smak o delikatnej nucie owoców leśnych i czarnego pieprzu. Jej działanie jest silne, fizyczne i umysłowe oraz długotrwałe. To odmiana idealna do nawiązywania ożywionych dyskusji w gronie przyjaciół.

Blue Cheese Auto Femi Dinafem

0 review(s)
26.50

Po pięciu latach selekcji i krzyżowania automatycznie kwitnących odmian, zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które pozwoliło nam skrzyżować nasze najlepsze gamy Auto, a następnie wybrać spośród nich jedynie najlepsze połączenia.

Skrzyżowaliśmy nasze najlepsze rośliny odmiany Cheese Autoflowering z nową linią Blueberry Auto. Wynik jest nie do pobicia: smak jest niewiarygodnie intensywny, typowy dla Cheese, który doskonale łączy się z owocową nutą Blueberry, a smak suchej trawy, automatycznie kwitnącej odmiany, nie jest niczym innym jak złym snem dla tej odmiany, będącej piękną damą o przenikliwym aromacie i o egzotycznych kolorach. Jej aromat to połączenie zapachów owoców leśnych i sera typowego dla Cheese. Jej smak jest silny i słodki, z końcowym posmakiem typowym dla Cheese.

Oprócz wyśmienitego smaku, obficie wytwarza lepką żywicę, idealną do uzyskiwania haszyszu o intensywnym smaku jagód i Cheese. W odpowiednich warunkach hodowli, łatwo osiąga 1,2 m wysokości, i po zaledwie 10 tygodniach uprawy jest gotowa do zbioru. To prawdziwa rozkosz dla zmysłów, którą możesz się delektować na balkonie, tarasie, w szklarni, guerrilla lub na uprawie indoor.

 

Blue Critical Auto Femi Dinafem

0 review(s)
28.00

Nasiona Blue Critical Auto z Dinafem Seeds to odmiana autokwitnąca feminizowana z dominacją Indica, która pochodzi z połączenia Critical + Autoflowering i Auto Blueberry. Wynikiem jest hybryda autokwitnąca najwyższej jakości, która odznacza się całą szlachetnością genetyczną dwóch wyjątkowych odmian cannabis.

 

Celem stworzenia tej rośliny było pragnienie pełnego dogodzenia zmysłom. Nasiona Blue Critical Auto to elegancka i silna roślina o średniej wysokości i krótkim okresie kwitnienia, która wytwarza ogromne i gęste topy pokryte żywicą. Blue Critical Auto nabywa piękne tonacje fioletowo/purpurowe jeśli temperatura w nocy, w jakich przebywa roślina jest niższa o ok. 10ºC od dziennej. Blue Critical Auto charakteryzują się głębokim aromatem i smakiem owocowym z nutami cytryny, owoców leśnych i sosny. Jej działanie jest silne, bardziej fizyczne niż umysłowe, odprężające i długotrwałe.

Blue Kush Auto Femi Dinafem

0 review(s)
32.00

Bubba Kush Auto to dominanta indica, która dojrzewa w rekordowym tempie. Jest wspaniała, szybko kwitnąca, łatwa, mała, mocna i odporna. Bubba kush ma głeboki smak i aromat ziemi. Długi, mocny ale gładki efekt działania. Doskonała do medycznych zastosowań.

 

Bubba Kush Auto Femi Dinafem

0 review(s)
36.00

Bubba Kush Auto to dominanta indica, która dojrzewa w rekordowym tempie. Jest wspaniała, szybko kwitnąca, łatwa, mała, mocna i odporna. Bubba kush ma głeboki smak i aromat ziemi. Długi, mocny ale gładki efekt działania. Doskonała do medycznych zastosowań.

 

0 review(s)
24.00

Cheese Auto Femi Dinafem

0 review(s)
24.00

Odmiana automatyczna, feminizowana. Ta nowa linia ma mocny zapach i posmak Cheese, doskonałą produktywność jak prekursor – Cheese. Odmiana bardzo łatwa w uprawie.

Cheese XXL Auto Femi Dinafem

0 review(s)
28.00

Nasiona Cheese XXL Autokwitnąca z Dinafem Seeds to odmiana autokwitnąca feminizowana Sativa/Indica/Ruderalis, będącej wynikiem połączenia Exodus Cheese oraz Cheese Autoflowering. Jest to o wysokiej jakości hybryda, dzięki której możliwe jest uzyskanie z dużą łatowścią szybkich zbiorów o doskonałej jakości.

 

Cheese XXL Auto to automatyczna wersja odmiany Cheese. Jest to nasiono, które rozwija się w roślinę średniego wzrostu i dużej mocy, posiadającej duże odległości między rozłęgami i szybkokwitnącej, która wytwarza duże i gęste topy pełne żywicy. Doskonale nadaje się dla plantatorów wszystkich kategorii i jest to dobra opcja dla początkujących. W tej odmianie cannabis znajdziemy z wielką przyjemnością doskonałe cechy aromatyczne i smakowe elitarnego klonu Exodus Cheese. Cheese XXL Auto to odmiana, która przedstawia jednolite cechy, bardzo dobrze dostosowuje się do małych przestrzeni hodowli wewnętrznej i rozwija się optymalnie na zewnątrz w klimatach umiarkowanych/kontynentalnych. Cheese XXL Auto posiada wyszukany aromat i smak, z nutami świeżych kwiatów, Skunk i lekko pikantnych przypraw. Jej działanie jest silne, długotrwałe, fizyczne i umysłowe.

Critical Jack Auto Femi Dinafem

0 review(s)
30.00

Jest to feminizowana automatyczna wersja krzyżówki pomiędzy Critical + oraz Jack Hererem. Bezproblemowa, szybka i mocna.

0 review(s)
117.00

Critical+ 2.0 Femi Dinafem

0 review(s)
117.00

Critical+ 2.0, marki Dinafem jest odmianą feminizowaną z przewagą genotypu Sativa i wynikiem połączenia odmian Critical + i bardzo odpornego na wilgoć fenotypu. To wzmocniona wersja naszej Critical+. Critical+ 2.0 może być uprawiana przez szeroką gamę hodowców, w regionach, w których wcześniej jej hodowla sprawiała problemy. Jest wspaniałą rośliną o wysokiej jakości, silną, łatwą w hodowli, o […]

Critical+ Autoflow Femi Dinafem

0 review(s)
30.00

Jest to feminizowana automatyczna hybryda indica/sativa/ruderalis. Doskonały smak i aromat. Bardzo duży plon. Indoor potrafi urosnąć w dobrych warunkach na 80-90cm. Roślina jest bardzo podobna do nieautomatycznego Critical+, który znany jest z ekstremalnie mocnego smaku, duzego plonu oraz wysokiej jakosci słodkiego dymku. Od normalnego Criticala+ odróżnia ją to że podczas kwitnienia ma o wiele wiecej kwiatów niż liści. Pod koniec kwitnienia staje się pomarańczowa ukazując swoje Skunkowate pochodzenie. Dinafem jest bardzo dumne ze swojego ekstremalnie słodkiego, pomarańczowego karła.

0 review(s)
113.00

Dinachem Femi Dinafem

0 review(s)
113.00

Dinachem to najnowsze wcielenie mitycznej odmiany ChemDog, dostępnej wcześniej tylko jako klon. Oryginalny klon miał już 21 lat i stracił wiele wigoru i produktywności, dlatego skrzyżowaliśmy go z klonem Guava Chem (4te pokolenie ChemDoga, stworzone przez twórcę oryginalnego klona). Dzięki temu zabiegowi ChemDog ponownie nabrał wigoru i produktywności, zachowując pyszny smak oryginału. Był to skomplikowany […]

0 review(s)
28.00

Dinamex Auto Femi Dinafem

0 review(s)
28.00

Dinamex Auto,  to odmiana będąca wynikiem połączenia Dinamex z Haze 2.0 Autoflowering. To idealne rozwiązanie dla tych plantatorów, którzy poszukują kompletnej i zrównoważonej odmiany cannabis. To piękna roślina o umiarkowanym wzroście, jest silna, ma niewiele oddalone od siebie rozłogi, łatwa w hodowli i ma krótki okres kwitnienia. Daje liczne plony o wydłużonych i gęstych topach pokrytych żywicą. Dinamex Auto ma wyszukany aromat i smak, z nutami oleju napędowego, ropy naftowej oraz cytrusów. Jej działanie jest silne, długotrwałe, fizyczne i umysłowe. To doskonała odmiana  do odprężenia się w gronie przyjaciół.

0 review(s)
117.00

Gorilla Femi Dinafem

0 review(s)
117.00

Original Amnesia to odmiana o brutalnym działaniu, dająca maksymalne plony. Była już czterokrotnie nagradzana. Jest to krzyżówka Haze z Northern Lights, głównie sativa, która kształtem przypomina indyjkę. Ma smak słodkiej sativy, słodszej niż większość odmian Haze i produkuje ogromną ilość żywicy. Rośliny potrzebują dużo pokarmu i światła. Jest to odmiana najwyższej jakości, z której można […]

0 review(s)
30.00

Haze 2.0 Auto Femi Dinafem

0 review(s)
30.00

Haze 2.0 odmiana feminizowana, automatyczna. Jest rezultatem skrzyżowania Haze Automatic z elitarnym klonem Jack Herer’a. Jest bardzo produktywna, zbita. Produkuje dużo kwiatów.

Haze Automatic Femi Dinafem

0 review(s)
31.00

Haze automatic feminizowane. Jest to krzyżówka pomiędzy Roadrunnerem oraz JYD Haze. Zamysłem przy twożeniu tej odmiany było pozbycie się smaku odmiany automatycznej i wyciśniecie jak najwiecej haze. To bardzo ciekawy i spory automat, jego wzrost przy idealnych warunkach może osiągnać 100 cm przy czym jest gotowy do zbioru w 80 dni.  Zawiera dużą ilość CBD, jednak jak przystało na automata nie działa tak dobrze jak czyste naturalne sativy.

0 review(s)
31.00

Haze XXL Auto Femi Dinafem

0 review(s)
31.00

Haze XXL Auto to odmiana z dominacją Sativa, która pochodzi z połączenia Jack Herer i Haze 2.0 Autoflowering. Haze XXL Auto zostało stworzone w celu zaspokojenia oczekiwań wielu zwolenników tego wyjątkowego i unikalnego szczepu. Jest to wyśmienita i silna roślina średniego/wysokiego wzrostu, łatwa do uprawy i o krótkim okresie kwitnienia, która wytwarza wydłużone i żywiczne topy. Wykazuje dużą stabilność, prawdopodobnie z powodu wstecznej krzyżówki od tej samej matki przez okres 3 pokoleń. Posiada wyszukany aromat i smak, o delikatnych nutach kadzidła, sosny, cytryny oraz egzotycznego drewna. Jej działanie jest silne, umysłowe oraz długotrwałe. To idealna odmiana cannabis do wspólnego spędzania czasu z przyjaciółmi.

Kush&Cheese Auto Femi Dinafem

0 review(s)
24.00

Kush&Cheese Auto to odmiana z dominacją Indica, która pochodzi z połączenia Og Kush i Cheese Autoflowering. Jest to doskonała odmiana stworzona aby zadowolić te osoby, które na pierwszym miejscu doceniająwłaściwości aromatyczne i smakowe.Jej szlachetne dziedzictwo wyczuwa się szybko, gdyż wykazuje duże bogactwo w chwili degustacji. To ładna i silna roślina średniego wzrostu, o krótkim kwitnieniu, która wytwarza zwarte i ciężkie topy pokryte żywicą.Posiada wyszukany aromat i smak, z nutą sosnową, cytrusową i serową. Jej działanie jest silne, odprężające i długotrwałe. Jest idealna do odprężenia się po ciężkim dniu.

0 review(s)
130.00

Moby Dick Femi Dinafem

0 review(s)
130.00
0 review(s)
36.00

OG Kush Auto Femi Dinafem

0 review(s)
36.00

OG Kush Auto, to odmiana będąca wynikiem połączenia Og Kush z Haze 2.0 Auto. Jest to hybryda autokwitnąca o wysokiej jakości, która pozwala na uzyskanie szybkich i pełnych egzotyki zbiorów o doskonałej jakości.To wspaniała roślina, łatwa w uprawie i silna, która wytwarza gęste i ciężkie topy wypełnione żywicą. Wydziela słodki i urzekający zapach, który zachęca do spróbowania każdego, kto się do niej zbliży. OG Kush Auto posiada intensywny smak i aromat, z nutami cytryny, ropy naftowej i pieprzu. Jej działanie jest silne, fizyczne i umysłowe oraz długotrwałe. Jest idealna do spokojnego odprężenia się w samotności lub z przyjaciółmi.

0 review(s)
110.00

Original Amnesia Femi Dinafem

0 review(s)
110.00

Original Amnesia to odmiana o brutalnym działaniu, dająca maksymalne plony. Była już czterokrotnie nagradzana. Jest to krzyżówka Haze z Northern Lights, głównie sativa, która kształtem przypomina indyjkę. Ma smak słodkiej sativy, słodszej niż większość odmian Haze i produkuje ogromną ilość żywicy. Rośliny potrzebują dużo pokarmu i światła. Jest to odmiana najwyższej jakości, z której można […]

Roadrunner #2 Auto Femi Dinafem

0 review(s)
37.00
Roadrunner #2 nasiona feminizowane. Jest bardzo szybki i stabilny, z wyraźnym charakterystycznym automatem. Bardzo witalny wzrost z relaksujacym psychodelicznym efektem. Daje wiekszy plon niż pierwsza wersja roadrunnera. Bardzo owocowy i smaczny smak indyjki, z wyraźną nutką cytryny. Dobry na momenty relaxu, czasem psychodeliczne mysli. Świetna kombinacja na lini CBD – THC.
0 review(s)
80.00

Royale Haze Femi Dinafem

0 review(s)
80.00

Royale Haze jest odmianą Sativa wysokiej jakości, która powoduje wyraźne efekty psychoaktywne, bez uczucia senności czy ciężkości ciała. Działanie jest bardzo długie, mogące trwać wiele godzin. Nie daje uczucia zmęczenia lub letargu. Ma dobrą produktywność. Należy dostarczyć jej dużo światła, nawozu i wody. Produkcja w zaledwie 70 dni. Jej aromat jest bardzo specyficzny, z delikatną […]

0 review(s)
95.00

Santa Sativa Femi Dinafem

0 review(s)
95.00

Santa Sativa to kolejna kuzynka Moby Dicka w naszej kolekcji i równie wymagająca jeżeli chodzi o oświetlenie i składniki odżywcze. Potrzebuje dużo cynku, żelaza, magnezu i azotu oraz pH poniżej 6.3 aby uniknąć niedoborów cynku (dobrze napowietrzona, ciepła ziemia jest kluczem do unikania tego typu problemów). Rośliny są pełne wigoru, rosną szybko i potrzebują dużo miejsca […]

Sour Diesel Auto Femi Dinafem

0 review(s)
32.00

Sour Diesel Auto to odmiana autokwitnąca feminizowana, będąca wynikiem połączenia Sour Diesel oraz Haze 2.0 Autoflowering.

Stworzyliśmy tę odmianę, gdyż czujemy wielki szacunek do jej wersji standardowej i uważamy. Sour Diesel to elegancka i silna roślina, średniego wzrostu, łatwa do hodowli o szybkim okresie kwitnienia. Wytwarza zwarte, wydłużone i żywiczne topy. Doskonale nadaje się dla plantatorów wszystkich kategorii i jest bardzo dobrą opcją dla początkujących.

Sour Diesel Auto to część rodziny “Diesel”, co jasno widać w jej właściwościach aromatycznych i smakowych.

Sour Diesel Auto charakteryzuje się głębokim aromatem i smakiem, z nutami oleju napędowego, cytrusów, ropy naftowej oraz drewna. Jej działanie jest silne, długotrwałe, zrównoważone, fizyczne i umysłowe.

0 review(s)
90.00

Super Silver Femi Dinafem

0 review(s)
90.00

Super Silver to odmiana o silnym, bardzo długim, psychodelicznym działaniu. Dobrze pobudza kreatywność. Medycznie bardzo dobra przy zaburzeniach ożywiania takich jako anoreksja ponieważ mocno stymuluje apetyt. Super Silver to rośliny o dużej odporności na pleśń. Jak inne produktywne sativy również potrzebuje dużo składników odżywczych, szczególnie żelaza, cynku, magnezu i azotu oraz pH poniżej 6.3. Bardzo […]

Sweet Deep Grapefruit Femi Dinafem

0 review(s)
84.00

Sweet Deep Grapefruit to hybryda Sativa/Indica stworzona z myślą o stworzeniu złożonego, ciekawego aromatu i smaku. Topy są bardzo słodkie, owocowo-kwaskowate. Wpływ genów indica widać po szybkim kwitnieniu, za to wpływ sativy widoczny jest w mocnym psychoaktywnym działaniu, które ogarnia zarówno ciało i umysł. W chłodniejszym klimacie rośliny nabierają purpurowo-czerwonego koloru. Potrafią szybko rosnąć dlatego warto […]

White Cheese Auto Femi Dinafem

0 review(s)
27.00

White Cheese to odmiana automatyczna, feminizowana. Jest krzyżówką White Widow auto oraz Cheese auto. Jest bardzo produktywna, pokryta żywicą. To doskonały smak i zapach Cheese oraz dużo żywicy i duży plon White Widow.

 

White Widow Auto Femi Dinafem

0 review(s)
31.00

Odmiana automatyczna, feminizowana. Bardzo produktywna i podobna do matki – White Widow. Ciemna, pokryta kryształkami niesamowicie pachnąca odmiana.

 

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

[FM_form id='1']

Posiadanie i obrót nasionami jest legalny. Pamiętajcie że nasiona wolno tylko kolekcjonować, a w przypadku łamania ustawy o przeciwdziałaniu narkomani - sadząc konopie bez stosownego zezwolenia podlegacie karze pozbawienia wolności do lat 3. Prawo jest w tej kwestii jest surowe i bezwzględnie ściągane wiec nie radzimy kupna nasion w celu nielegalnym. Osoby które będą prosiły o informacje o uprawie lub napiszą ze chcą nabyć nasiona w celu uprawy nie będą obsługiwane!...

Strona korzysta z ciasteczek. więcej info

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close