nasiona konopii

Banana Kush Automat Feminizowany

48.001,300.00

Odmiana Automatyczna Banana Kush składa się w 75% z Indica i 25% z Sativa. Ta nowa odmiana zawiera genetyki Wedding Cheesecake, Banana Kush i Automatycznej Hindu Kush.  Jak na odmianę automatycznie kwitnącą zbiory są duże, a rośliny dobrze rosną również w zimniejszych klimatach

Dostępne opcje produktu

Wyczyść

DARMOWA PRZESYŁKA

Na wszystkie zakupy powyżej 300zł

CERTFIKATY

Nasze nasiona pochodzą zawsze od sprawdzonych dostawców

Opis

Nasiona odmiany Automatycznej Banana Kush skladaja sie w 75% z Indica i w 25% z Sativa. Ta nowa odmiana została stworzona przy pomocy popularnych odmian: Wedding Cheesecak, Banana Kush oraz Hindu Kush.
Jest to odmiana automatyczna feminizowana co oznacza , że nawet niedoświadczeni hodowcy mogą spodziewać się sukcesu w uprawie, nie musząc martwic się o obliczenia czasu naświetlenia czy o usuwanie męskich roślin. Przeciętnie hodowcy mogą spodziewać się okresu kwitnienia wynoszącego 9-10 tygodni.  Rośliny mają kompaktowe rozmiary, co jest bardzo użyteczne w uprawach w ograniczonych przestrzeniach lub gdy nie chce się przyciągać niepożądanej uwagi. Rośliny bardzo dobrze się krzaczą tworząc samemu kształt roślin trenowanych na kształt techniki SCROG.

Jak na odmianę automatycznie kwitnącą, Banana Kush jest w stanie wyprodukować imponujące plony, co jest szczególnie interesujące dla hodowców. Szczyty są geste, w kształcie stożków i są ścisle upakowane. Są one również pokryte lśniąca, lepką żywica, a słupki przybierają różowy i pomarańczowy kolor.
Banana Kush dobrze radzi sobie w zimnych klimatach. Może tez być uprawiana indoor przy sztucznym oświetleniu gdzie nabierze bardzo owocowych smaków.

Odmiana ta to hybryda 50% indica / sativa. Widoczne jest to we wzroście i wyglądzie rośliny oraz potwierdzone w haju. Użytkownicy zanotują kojacy, senny efekt odmiany połączony z energetyzującym uczuciem pochodzącym z genetyki Sativa. Należy pamiętać, że mimo iż jest to odmiana automatycznie kwitnąca, jest wciąż pełna mocy. Do tego stopnia, ze nowicjusze powinni zachować ostrożność.

Zapach rosliny jest subtelny i skunky z nutami slodkich cytrusów i banana, fatycznie nazwa odmiany pochodzi od jej zapachu. Aromat staje sie silniejszy wraz ze wzrostem rośliny, lecz nigdy nie staje sie dominujący. Może to być zaleta przy dyskretnych uprawach, zwłaszcza dla hodowców posiadających podstawowe systemy wentylacji.

Smak bardzo przypomina zapach. Z dominacją haszyszu, cytrusów i banana, w połączeniu z brązowym cukrem i pikantnymi nutami.

Dodatkowe informacje

Ilość w opakowaniu

, , , ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Banana Kush Automat Feminizowany”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Leave the field below empty!

Czy masz 18 lat? Strona przeznaczona jest dla użytkowników, którzy ukończyli 18 lat.