nasiona konopii

Silver Haze Automat Feminizowany

48.001,300.00

To wyjątkowy automat, który wywodzi się ze znanego na całym świecie Super Silver Haze.  Generalnie, Auto Silver Haze ma owocowy, intensywnie cytrusowy aromat ze słodko-kwiatowymi nutami

Dostępne opcje produktu

Wyczyść

DARMOWA PRZESYŁKA

Na wszystkie zakupy powyżej 300zł

CERTFIKATY

Nasze nasiona pochodzą zawsze od sprawdzonych dostawców

Opis

Silver Haze Automat Feminizowany. To wyjątkowy automat, który wywodzi się ze znanego na całym świecie Super Silver Haze.  Generalnie, Auto Silver Haze ma owocowy, intensywnie cytrusowy aromat ze słodko-kwiatowymi nutami.  Zdarza się, że pachnieć kremowo i sosnowo. Pod względem smaku najbardziej skłania się ku cytrusom, limonce i zapachowi kadzidła. Podczas konsumpcji od razu zwrócisz uwagę na owocowo-słodki smak. Zarówno podczas wdechu, jak i wydechu możesz doświadczyć mocnego cytrusowego smaku, który przypomina skórkę cytryny. Podsumowując, odmiana ta posiada bardzo zróżnicowany profil smakowy, obok którego nie da się przejść obojętnie! Potencjalna wydajność Auto Silver Haze jest naprawdę imponująca. Rośliny są zazwyczaj małe i krępe, ale wytwarzają bardzo grube kwiaty. Z pewnością nie są to najwyższe/największe rośliny konopi, ale dzięki temu jest niezwykle interesująca dla hodowców komercyjnych, poszukujących odmiany o bardzo dużej wydajności. Wzrost w ciągu pierwszych kilku tygodni uprawy może wręcz wydawać się powolny. Rozwija się stabilnie ze stałą prędkością, ale z pewnością nie jest to odmiana rozciągliwa.
Ten wyjątkowy automat ma zwartą i krzaczastą strukturę z grubymi, mocnymi gałęziami. Z pewnością rozrasta się na szerokość, ale do końca pozostaje dość zwarty. Jest to solidna odmiana automatycznie kwitnąca, która prawie we wszystkich przypadkach nie przekracza metra wysokości. Oczywiście, istnieją wyjątki. Ale generalnie, otrzymasz roślinę o wysokości od 50 do 75 cm, wypełnioną od góry do dołu grubymi pąkami, czasami tak dużymi i szerokimi jak ludzka noga!
Ten wspaniały szczep wywodzi się z programu hodowlanego, który skupiał się na wydajności i mocy. Nic dziwnego, że przez wielu hodowców uważana jest za jedną z najsilniejszych odmian w naszej kolekcji nasion automatycznych. Fenotypy z dominacją Sativy mogą potrzebować nieco więcej czasu niż większość odmian automatycznie kwitnących, ale są warte czekania!

Dodatkowe informacje

Ilość w opakowaniu

, , , ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Silver Haze Automat Feminizowany”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Leave the field below empty!

Czy masz 18 lat? Strona przeznaczona jest dla użytkowników, którzy ukończyli 18 lat.