nasiona konopii

Durban Dew Feminizowany

48.00140.00

Promocyjna cena, 25% taniej!

Passion #1 posiada nasze najwyższe rekomendacje. Jest to jedna z najlepszych odmian do uprawy outdoor, dostępnych wszędzie i jest tak od jej powstania w latach ’70, jak w przypadku legendarnej Californian Indica.

Passion#1 dotarła do holenderskich hodowców outdoor w latach ’80 dzięki Dutch Passion i od razu zyskała reputację silnej i stabilnej odmiany, łatwej do uprawy. Jeśli uprawiana na początku sezonu, Passion#1 może osiągnąć 3,5m wysokości, jednak najczęściej dochodzi do 2 m. Zbiory mogą dostarczyć od 250 do 750 gram z rośliny, jeśli uprawiana w optymalnych warunkach.

Passion#1 tworzy długie zbite buds, które są ciężkie od żywicy. Odmiana ta przeznaczona jest tyko do uprawy outdoor/szklarniowej i nie nadaje się do uprawy indoor. Kiedy obcinasz roślinę, usuwaj tylko największe liście, mniejsze liście są często pokryte żywicą.

Palenie jest miękkie i delikatne, ze świeżym cytrusowym zapachem, następnie Passion #1 dostarcza ci silnego, radosnego haju. Po kolejnych kilku machach poczujesz silne, ciężkie, ale przyjemne upalenie. Poziom THC w Passion #1 wynosi około 20%, co sprawia, że jest to satysfakcjonujący wybór do uprawy outdoor lub w szklarniach.

Jest to kolejna silna i stabilna odmiana outdoor, oferowana przez Dutch Passion, która obecna jest w naszej kolekcji nasion od dziesiątek lat. Odmiana, którą będziesz chciał uprawiać zawsze….

 

Dostępne opcje produktu

Wyczyść

DARMOWA PRZESYŁKA

Na wszystkie zakupy powyżej 300zł

CERTFIKATY

Nasze nasiona pochodzą zawsze od sprawdzonych dostawców

Opis

Dlaczego warto kupić feminizowane nasiona konopi Durban Dew?

  • Durban Dew to odporna hybryda z przewagą Sativy o bardzo dużym plonie i o średnim czasie kwitnienia 8-9 tygodni. Jest łatwa w uprawie i nadaje się zarówno dla nowicjusza, jak i eksperta
  • Jest to idealny szczep dla hodowcy, poszukującego energicznego szczepu, który wytrzyma zróżnicowane, trudne warunki atmosferyczne. Idealny do uprawy zarówno na zewnątrz, jak i w szklarni
  • Durban Dew to silna, bogata w THC odmiana konopi o silnym profilu kannabinoidowo-terpenowym. Zapach i smak są bardzo intensywne i przenikliwe, ze słodko-kwaśnymi i owocowymi nutami
  • Odmiana ta jest wysoce energetyczna i czysty. Efekt działania: poprawia nastrój, uspołecznia, pobudza kreatywność, długotrwałe działanie

Durban Dew ma unikalny i złożony profil terpenowy o ostrym aromacie ze słodkimi i owocowymi nutami. Smak jest gładki, słodko-kwaśno-jagodowy

Durban Dew to połączenie dwóch oryginalnych klasyków Dutch Passion, Durban Poison oraz Frisian Dew. Obie odmiany konopi są znane z wyjątkowego i niepowtarzalnego profilu terpenowego. Krzyżując te dwa szczepy, udało nam się stworzyć odmianę o niepowtarzalnym smaku i aromacie. Smak jest delikatnie słodki, natomiast aromat jest intensywnie pikantny ze słodko-owocowymi nutami.

Czasami przypomina kwaśno-słodkie cukierki, typu żelki-kwasiorki. Często dominuje jagodowy smak i aromat. Równocześnie, często zdarza się, że wszyscy członkowie naszego panelu testowego są jednogłośnie zaskoczeni i zachwyceni nowym profilem terpenowym, który pojawił u tej zaskakującej odmiany. Durban Dew zapewnia łagodne i przyjemne wrażenia podczas palenia, co w połączeniu z intensywnym smakiem i mocnym hajem sprawia, że zadowoli nawet najbardziej wybrednych koneserów.

Durban Dew to idealny wybór dla początkującego hodowcy plenerowego, ale świetnie sprawdzi się również w uprawie szklarniowej, a nawet w pomieszczeniu

Durban Dew nadaje się do uprawy na zewnątrz, w szklarni, a także do uprawy w pomieszczeniach. To prawdziwie wszechstronna odmiana, która będzie pasować zarówno początkującym, jak i doświadczonym hodowcom, poszukującym odmiany, która stanoiwć będzi nowe wyzwanie! Ta wyjątkowa odmiana konopi o przewadze sativy jest łatwa i szybka w uprawie, tworząc rozrośnięte krzewy o mocnych i szerokich gałęziach. Jest to sativa o stosunkowo szybkim okresie kwitnienia i pięknych pąkach, które mienią się białymi kryształkami.

Czym dokładnie jest genetyka Durban Dew?

Durban Dew to silna odmiana hybrydowa stworzona przez staranne skrzyżowanie i selekcję dwóch naszych klasyów, Durban Poison oraz Frisian Dew. Ta wyjątkowa odmiana outdoorowa została wyhodowana w zmiennym i wilgotnym klimacie holenderskim. Oba szczepy nie wymagają dalszego wprowadzania. Są to znane na całym świecie klasyczne odmiany konopi, które zapewniły społeczności hodowców niezliczoną ilosć udanych zbiorów, bez względu na miejsce uprawy: na zewnątrz, w pomieszczeniu czy w szklarni.

Ta mało wybredna odmiana dopasuje się do niemal każdych okoliczności! Stworzenie nowego arcydzieła na bazie naszego bestsellerowego „Durbanu” i zdobycie kolejnego pucharu konopi było koronacją naszych wieloletnich starań. Zatem, nie zwlekaj dłużej i wypróbuj nasze nowe, wyjątkowe hybrydowe nasiona konopi.

Durban Dew to solidna, szybko rosnąca hybryda z dominującą sativą, o stosunkowo szybkim czasie kwitnienia i mocnymi gałęziami, zapewniającymi obfite zbiory

Durban Dew doskonale nadaje się do uprawy na zewnątrz oraz w szklarni, ale może być również uprawiana w pomieszczeniu. Jest to odporna roślina konopi, która zniesie trudne warunki atmosferyczne. Ta szybko rosnąca odmiana z dominującą sativą rozwija wiele silnych gałęzi bocznych i jest zdolna do wytwarzania obfitych plonów.

Jeśli jest uprawiana w sposób naturalny, może uzyskać piękną strukturę choinki. Jest to idealna sylwetka podczas uprawy plenerowej, ponieważ gwarantuje, że wszystkie pąki otrzymają wystarczającą ilość światła słonecznego. Przy wstępnej uprawie w pomieszczeniu, osiąga wysokość od 2,5 do 4 m.

Jej energiczny wzorzec wzrostu i wąskie liście sprawiają, że jest idealna do uprawy zarówno techniką SOG, jak SCROG. Tak, jak w przypadku innych szczepów saliva, jest to szybko rosnąca odmiana, gotowa do zbiorów po około 8-9 tygodniach uprawy. Pod koniec kwitnienia pąki stają się całkowicie pokryte włoskami.

Wykazuje wysoką zawartość THC i zapewnia potężny haj. Niewielki procent roślin może wykazywać ubarwienie pąków. Wówczas, będą to głównie różowe i fioletowe odcienie. Liście mogą stać się całkowicie ciemne, o pięknych, fioletowych barwach. Niskie temperatury mogą nawet sprawić, że liście będą całkowicie czarne. Dotyczy to zarówno liści wiatrakowych, jak i liści cukrowych.

Generalanie, odmiana ta dość dobrze znosić złe warunki pogodowe. Odrobina deszczu i zimna nie jest jej straszna. Oczywiście, dłuższe okresy złej pogody mogą powodować różne problemy, ale generalnie jest to bardzo wytrzymała odmiana konopi. Klasyfikowana jest przez nas jako odporna odmiana plenerowa.

Może być uprawiana w klimacie umiarkowanym w pobliżu morza, ale dobrze radzi sobie również w klimacie śródlądowym. Ponadto, świetnie odnajduje się na wzgórzach i wśród gór, gdzie temperatury są dość niskie.

Odmiana sprawdza się, także w uprawie partyzanckiej. Pąki Durban Dew są kolorowe i żywiczne. Kiedy rośnie w domu w kontrolowanym środowisku, będzie mniej barna, ale wytworzy niewiarygodnie pełne i zwarte pąki. Na zewnątrz, pąki będą dość zwarte, ale między kwiatami będzie sporo wolnego miejsca.

Odległość między węzłami jest średnia lub duża. Pąki są duże i jędrne, z korzystnym stosunkiem kwiatów do liści. Jest łatwa do pielęgnacji. Ta piękna sativa zdobędzie twoje serce!

Genetyka użyta do stworzenia Durban Dew gwarantuje następujące cechy:

  • Odmiana plenerowa z przewagą sativy, o szybkim czasie kwitnienia, wynoszącym średnio 8-9 tygodni
  • Durban Dew to wytrzymała odmiana outdoora, odporna na złe warunki pogodowe; idealna odmiana do uprawy na otwartym terenie, do uprawy partyzanckiej lub szklarniowej
  • Rośliny tworzą piękną strukturę choinki z długimi, mocnymi kwiatami. Może być, również uprawiana w pomieszczeniach, gdzie dostarczy żywiczne, intensywnie pachnące pąki, o cierpko-owocowych nutach

Durban Dew to odmiana o przewadze genów sativa, charakteryzująca się silnym, hybrydowym wigorem – rośnie szybko i jest łatwa do pielęgnacji. Możesz śmiało stosować wszystkie metody oraz techniki uprawy.

Efekty działania Durban Dew

Durban Dew to idealny wybór dla miłośników aktywnej i czystej Sativy. Ta bogata w THC fotoperiodyczna odmiana konopi oferuje anenergetyczny, podnoszący na duchu haj. Aktywuje mózg i zapewnia silne doznania. Polecamy użytkownikom lubiącym typowy dla sativy efekt działania pozbawiony paranoi. Pamiętaj jednak, że spożycie większej ilości może prowadzić do silnych efektów narkotycznych i uspokajających.

Wyraźny, ale silny haj psychiczny jest tym, co szczególnie pozytywnie zaskoczyło nasz zespół testowy. Początkowy efekt działania jest podnoszący na duchu, jasny, uspołeczniający i twórczy. Mimo spożycia, wciąż jesteś w stanie pozostać bardzo aktywny. Haj jest euforyczny i długotrwały.

To idealna odmiana na imprezę lub koncert. Nie polecamy stosować tuż przed snem. Delikatny, słodko-kwaśny, owocowy smak stanowi dodatkową zaletę, a połączenie udanego profilu terpenowego z wysokim poziomem kannabinoidów dopełnia prawdziwej przyjemności podczas spożywania.

Czas kwitnienia Durban Dew

Durban Dew zapewnia obfite plony w zróżnicowanych warunkach uprawy, co czyni ją idealnym wyborem dla hodowców outdoorowych. Jej stabilna i odporna genetyka rodzicielska czyni ją również dobrym wyborem dla początkującego hodowcy. Średni czas kwitnienia wynosi od 8 do 9 tygodni w przypadku uprawy w pomieszczeniu przy zachowaniu 12-godzinnego cyklu świetlnego.

W uprawie plenerowej na półkuli północnej, Durban Dew będzie gotowy we wrześniu lub październiku, w zależności od szerokości geograficznej, na której mieszkasz. Dość szybko zaczyna etap kwitnienia. W uprawie zewnątrznej, rośliny osiągają wysokość 2-3 metrów.

Ale przy wstępnej wewnętrznej uprawie sadzonkowej, może osiągnąć nawet ponad 4 metry. To roślina o prawdziwie epickich proporcjach. Jej smukłe, cienkie liście umożliwiają swobodne przechodzenie promieni słonecznych, co zapewnia jeszcze większe plony.

Wydajność Durban Dew

Durban Dew to fotoperiodyczna odmiana konopi, dostarczana w postaci nasion feminizowanych, która wynagradza swojego hodowcę obfitymi plonami. Rośliny oraz ich struktura kwitnienia zapewniają solidne, duże pąki, które osiągają dużą wagę. Uprawiając ją metodą SCROG lub zwiększając jej szerokość przez przycinanie/fimming, otrzymasz krzaczastą roślinę o  bardzo dużej wydajności. Średnia wydajność w uprawie indoorowej wynosi 450-550 g/m2.

Jednakże, prawdziwie epickie zbiory zapewnia uprawa plenerowa lub szklarniowa. Rośliny, przynoszące plony rzędu 500-1000 g nie są rzadkości. Nawet dla doświadczonych hodowców są to prawdziwie epickie zbiory! Odmiana udaje się, zarówno w donicach, jak i w ziemi. Warto pamiętać, aby zapewnić roślinom duży napowietrzony pojemnik, pozwalający na przewiew systemowi korzeniowemu. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, polecamy w pełni ekologiczną uprawę.

Porady naszych ekspertów

Durban Dew to silna i wszechstronna odmiana. Właściwie nic nie jest dla niej zbyt trudne. Uprawiaj ją na zewnątrz w ziemi, w doniczce, w szklarni lub jako roślinę partyzancką głęboko w lesie. Jest to odmiana, która dobrze reaguje na zginanie, łamanie i przycinanie. Jeśli chcesz zwiększyć jej plony, zalecamy powyższe techniki uprawy, aby uzyskać grubsze gałęzie i kwiaty.

Jeśli chcesz ograniczyć jej wzrost, polecamy topping lub FIM. Dzięki takiej pielęgnacji stanie się jeszcze szersza i bardziej krzaczasta. Podczas długiej fazy wegetatywnej proces ten można powtarzać kilkakrotnie. Pod koniec kwitnienia w uprawie plenerowej zalecamy sprawdzenie jej pod kątem zgnilizny i pleśni.

Chociaż jest stosunkowo odporna na grzyby, nadal istnieje ryzyko choroby podczas długich okresów złej pogody. Jeśli zdążysz na czas, uda ci się przeciwdziałać poważnym problemom. Warto wówczas usunąć martwe liście i zapewnij roślinom suche schronienie. Kontroluj zdrowie roślin w miarę zbliżania się zbiorów.

Więcej informacji o Durban Dew

Ta odmiana posiada bardzo lepkie pąki o ostrym aromacie, szczególnie odczuwalnym w czasie zbiorów. Te żywiczne, silne pąki pokryte są białą warstwą trichomów. Jeśli szukasz stabilnej, niezawodnej odmiany o dominujących genach sativy oraz wyjątkowej wydajność, nasz niezawodny Durban Dew jest odpowiednią odmianą dla Ciebie!

Dodatkowe informacje

Ilość

1 nasiono, oryginalne opakowanie 10 szt, oryginalne opakowanie 3 szt

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Durban Dew Feminizowany”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Leave the field below empty!

Czy masz 18 lat? Strona przeznaczona jest dla użytkowników, którzy ukończyli 18 lat.