nasiona konopii

White Widow Femi

43.00140.00

Dostępne opcje produktu

Wyczyść

DARMOWA PRZESYŁKA

Na wszystkie zakupy powyżej 300zł

CERTFIKATY

Nasze nasiona pochodzą zawsze od sprawdzonych dostawców

Opis

Dlaczego warto kupić nasiona feminizowane White Widow?
Nasiona White Widow od Dutch Passion są bardzo stabilne i łatwe w uprawie na każdym podłożu

Jest to niezwykle silna odmiana, która zyskała reputację jednej z najsilniejszych odmian, jakie kiedykolwiek stworzono. Pąki są twarde i zwarte, i całkowicie pokryte grubą, białą warstwą włosków

Nasza oryginalna White Widow została stworzona przez skrzyżowanie brazylijskich i indyjskich odmian konopi. Ma silny i ostry aromat

Jeśli szukasz oryginalnej White Widow z lat 80-tych i 90-tych, to trafiłeś we właściwe miejsce. Autentyczny zapach, smak i niewątpliwie silny haj są powodem, dla którego nasi klienci wracają po tę odmianę
White Widow, wielokrotny zdobywca pucharu konopi
White Widow jest wielokrotnym zdobywcą nagród i wyróżnień, przyznawanych na rynku konopnym.

I Nagroda C.A.B.A. Cup 5th Edition Best Weed
I Nagroda C.A.B.A. Cup 5th Edition Best High Indoor
White Widow ma korzenno-sosnowy aromat z owocowymi nutami cytrusów
White Widow jest znana, głównie ze swoich silnych, całkowicie białych pąków, które sprawiają, że haj jest tak niesamowicie mocny. Jeśli chodzi o profil zapachowy i smakowy, aromat White Widow można najlepiej opisać jako ostry i mocno sosnowy, z wieloma różnymi nutami bazowymi, wzmacniającymi wrażenia. W niektórych fenotypach będzie to nuta cytrusowa, charakteryzująca się kwaśnym, świeżym i owocowym aromatem. W innych, zapach może przesunąć się bardziej w kierunku końca spektrum, czyli aromatów benzyny i oleju, przez co jej zapach będzie nieco bardziej gazowy lub metaliczny. Podsumowując, ten wyjątkowy i złożony aromat jest znakiem rozpoznawczym prawdziwych konopi ze starej szkoły!

White Widow to wytrzymała roślina o gwałtownym wzroście i szybkim kwitnieniu
White Widow to prawdziwa legenda. Nie tylko ze względu na wysoką jakość pąków, ale także szybkość wzrostu. Jest to silna hybryda, która będzie dynamicznie rosnąć, zarówno w okresie wegetacji, jak i kwitnienia. Jest to idealna roślina dla początkujących hodowców, nie ma znaczenia jaką metodę i system uprawy wybierzesz. Jej szybki czas kwitnienia oznacza również, że jako hodowca nie musisz długo czekać na zbiory. Ze średnim czasem kwitnienia około 8 tygodnia, szczep ten należy do kategorii roślin szybko kwitnących. Ze względu na średnią rozciągliwość podczas kwitnienia, roślina ta radzi sobie dobrze, zarówno w konfiguracji SOG, jak i SCROG.

Jaki rodzaj genetyki znajduje się w White Widow?
White Widow firmy Dutch Passion została udoskonalona wiele lat przed założeniem większości dzisiejszych firm nasiennych. Prawdziwi miłośnicy White Widow z radością zapłacą trochę więcej, aby uzyskać prawdziwą genetykę White Widow z 1980 F1, z autentycznym aromatem, smakiem i niewątpliwie mocnym hajem. Nasza oryginalna White Widow to skrzyżowanie odmian brazylijskich i indyjskich o silnym i ostrym aromacie. Uważamy, że nasza wersja jest najbardziej autentyczna na rynku. Nasi klienci uwielbiają naszą oryginalną White Widow i potwierdzają jej jakość dzieląc się z nami informacjami o wspaniałych wynikach ich upraw, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz (w ciepłym klimacie) lub w szklarniach.

White Widow to średniej wielkości roślina o zwartych, silnie działających, całkowicie białych pąkach
White Widow to średniej wielkości hybrydowa odmiana konopi o bardzo zwartych pąkach. Pąki, zwykle wytwarzają mniej pomarańczowych słupków niż w przypadku większości odmian konopi. To właśnie doskonała produkcja żywicy uczyniła tę odmianę tak sławną. Żywica widoczna jest nawet na większych liściach wachlarzowych. White Widow zawdzięcza swoją nazwę tej niezwykle wysokiej produkcji żywicy z wyjątkowo grubą, białą warstwą trichomów.

White Widow nie jest rośliną trudną w uprawie. W odpowiednim środowisku i przy odpowiedniej trosce wyrośnie na piękną roślinę, która hojnie obsypie cię obfitymi plonami. Odmiana ta nadaje się do każdego rodzaju uprawy, ale najlepiej rozwija się w kontrolowanej uprawie indoorowej. Gałęzie są wystarczająco mocne, aby je zginać lub łamać. White Widow ma średnią odległość międzywęźlową, z bardzo korzystnym stosunkiem kwiatów do liści. Duże pąki są otoczone tylko małymi liśćmi, które są łatwe i szybkie do usunięcia, co znacznie ułatwia proces przycinania.

White Widow ma średnią rozciągliwość jak na hybrydową odmianę konopi. Kontynuuje wzrost w fazie kwitnienia przez około 2,5-3 tygodnie. Rośliny są znane z bujnego wzrostu i pięknych, pełnych pąków, wypełnionych błyszczącymi włoskami. Produkcja trichomów rozpoczyna się dość wcześnie, jeszcze w okresie kwitnienia i ma szybkie tempo. To nie przypadek, że odmiana ta jest nadal uważana za jedną z najsilniejszych odmian konopi. Ze względu na silne działanie, jest ona niezwykle ceniona, zarówno przez użytkowników medycznej, jak i rekreacyjnej marihuany.

Genetyka, zastosowana w White Widow gwarantuje następujące właściwości:

Zwarta, średniej wielkości roślina o mocnych gałęziach i pełnych kwiatach
Grube, twarde pąki o idealnym stosunku kwiatów do liści
Wyjątkowo białe pąki z bardzo wysoką zawartością THC
White Widow to idealna odmiana dla entuzjastów i koneserów genetyki starej szkoły i niesamowicie mocnych, lepkich pąków.

Efekty działania White Widow
Niezwykle białe pąki naszej wyjątkowej odmiany ostrzegają przed potężnymi efektami działania. Haj znany jest z tego, że jest mocny i długotrwały. Wielu użytkowników mówi o początkowych, euforycznych doznaniach, które są bardzo energetyzujące i wręcz idealny do kreatywnych zadań. Wraz z upływem czasu i zwiększeniem spożycia, haj zmienia się w bardziej narkotyczny i relaksujący. Haj posiada silny szczyt energetyczny na początku, ale po nim następuje kojące uczucie relaksu. Wywołuje stan idealny do zasypiania, na przykład, po obejrzeniu długiego filmu.

Czas kwitnienia White Widow
White Widow kwitnie średnio po upływie 8-9 tygodni, co czyni ją jedną z najszybciej kwitnących, hybrydowych odmian konopi indyjskich z przewagą Indica. W optymalnych warunkach będzie gotowa do zbiorów po okresie 8 tygodni.
Po przełączeniu zegara na 12/12 rośliny trochę się rozciągną. W fazie kwitnienia liście stają się nieco cieńsze, a gałęzie nieco dłuższe i grubsze.

W ciągu ostatnich 3 tygodni tempo wzrostu znacznie spowolni aż do zatrzymania. W tym samym czasie, gdy rozwijają się włoski kwiatowe, produkcja żywicy rozpoczyna się na najmniejszych liściach (liście cukrowe), a około miesiąca później pąki zostają całkowicie pokryte, bogatą w THC, warstwą trichomów.

Wydajność White Widow
White Widow to szybko kwitnąca roślina o obfitych plonach. Oznacza to, że w krótkim czasie można osiągnąć wysoką wydajność. Odmiana ta została zakwalifikowana do grupy konopi w rozmiarze XL. Rośliny nie są największe, ale posiadają pełne, długie topy, które mogą być niewiarygodnie kompaktowe. Należy spodziewać się plonów rzędu 400-500 g/m2. I to w ciągu zaledwie 8 tygodni!

Odmiana znana jest ze swoich zwartych, pełnych pąków z dobrym stosunkiem kielicha do liści. Oznacza to, że jej pąki posiadają tylko małe liście. Dlatego, też przycinanie roślin jest niezwykle łatwe i szybkie. To roślina, która dobrze czuje się uprawiania, zarówno, techniką SOG, jak i SCROG lub w sposób naturalny. Nic nie jest dla niej zbyt trudne.

W uprawie zewnętrznej lepiej czuje się w suchym klimacie, ale jej szybki czas kwitnienia sprawia, że nadaje się również do uprawy w klimacie umiarkowanym. Zachowaj ostrożność pod koniec fazy kwitnienia, ponieważ wysoka wilgotność zwiększa ryzyko gnicia i pleśni.

Porady naszych ekspertów:
Generalnie, White Widow to nieskomplikowana odmiana, która wymaga niewielkiej wiedzy lub nie wymaga jej wcale. Ta odmiana praktycznie rośnie sama! To, co możemy zalecić, aby zwiększyć jej wydajność i lepkość pąków, to umieszczenie jej w całkowitej ciemności podczas ostatnich 3 dni fazy kwitnienia (0 godzin światła/24 godziny ciemności). W tym czasie, roślina będzie się nieco stresować i produkować jeszcze więcej włosków.

Inną wskazówką dla bardziej profesjonalnych hodowców jest zmniejszenie cyklu światła w ciągu ostatnich 2 tygodni kwitnienia z 12 godzin światła dziennie do 10 (10 godzin światła/14 godzin ciemności). Proces ten zapewni więcej żywicy i trichomów. Oznacza to, również, że drugi zakwit międzywęźla (niewidoczny we wszystkich fenotypach) zostanie zatrzymany. Dzięki temu, zmniejszymy ilość lisich ogonów (foxtail).

Informacje na temat White Widow
Nic dziwnego, że odmiana ta stała się jednym z wielkich klasyków. White Widow ma reputację jednej z najsilniejszych odmian, jakie kiedykolwiek stworzono. Nasz doświadczony zespół ciężko pracował na tym, aby zoptymalizować genetykę tej silnej, energicznej odmiany, a następnie ustabilizować jej najlepsze cechy. Rezultatem jest ta legendarna i bardzo poszukiwana odmiana o doskonałej jakości, z grubymi, białymi od kryształów pąkami. White Widow od Dutch Passion jest bardzo spójna i łatwa w uprawie na każdym podłożu. Jakość i konsystencja jest szczególnie widoczna w tej feminizowanej wersji nasion, która stała się prawdziwym bestsellerem i standardem, do którego dążą inne firmy nasienne.

Dodatkowe informacje

Ilość

1 nasiono, oryginalne opakowanie 3 szt

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „White Widow Femi”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Leave the field below empty!

Czy masz 18 lat? Strona przeznaczona jest dla użytkowników, którzy ukończyli 18 lat.