nasiona konopii

Easy Sativa x Passion Feminizowane

43.001,200.00

Dostępne opcje produktu

Wyczyść

DARMOWA PRZESYŁKA

Na wszystkie zakupy powyżej 300zł

CERTFIKATY

Nasze nasiona pochodzą zawsze od sprawdzonych dostawców

Opis

Nowa feminizowana outdoorowa odmiana od Biogenetic.

Easy Sativa x Passion to krzyżówka klasycznej Easy Sativy oraz Passiona. Jest to odmiana feminizowana. Wszystkie rośliny z tych nasion będą żeńskie.

Easy Sativa to odmiana, która bez wątpienia spełnią oczekiwania każdego kolekcjonera. Czystość Sativy oraz łatwość uprawy to cechy, którym zawdzięcza swoją nazwę, a przy tym jej obfity plon w postaci dużych i ciężkich, aczkolwiek umiarkowanie nasyconych żywicą topów powoduje radość u każdego rolnika. Można ją zbierać już we wrześniu.

Easy Sativa doskonale ucieleśnia motto Female Seeds. Odmiana ta jest wyjątkowo łatwa i prostolinijna w uprawie. Doskonała odmiana dla nowicjuszy outdooru. W ogóle nie jest wybrednym zjadaczem. Easy Sativa jest po prostu “so easy”.

Ten rodzaj został rozwinięty w szczególności dla hodowców outdoor i może osiągnąć imponującą wysokość około 3 metrów z typowymi dla Sativa liśćmi wiatrakowymi; długie i smukłe, wąskie oraz poząbkowane liście. Jest wysoce pleśniodporna ze względu na jej otwartą budowę kwiatu. To naprawdę dobrze sprawdza się pod gołym niebem, nawet bardziej w krajach północnych.

Kwiaty są duże i bardzo ciężkie oraz pokryte żywicą o dużej mocy. Spodziewaj się pewnych różnic w smaku niektórych fenotypów. Niektóre są bardziej korzenne, niż słodkie. Pozostałe są przeważnie słodkie. Wygląd rośliny jest jednym z prawdziwie czystych, regionalnych Sativa, w kszałcie świątecznej choinki. Większość z nich kwitnie poniżej 18 godzin światła i zaczyna kwitnienie w połowie lipca, a we wrześniu nagradza cię gigantyczną ilością dużych kwiatów.

Passion#1 to jedna z najlepszych odmian do uprawy outdoor, dostępnych wszędzie i jest tak od jej powstania w latach ’70, jak w przypadku legendarnej Californian Indica.

Passion#1 dotarła do holenderskich hodowców outdoor w latach ’80  i od razu zyskała reputację silnej i stabilnej odmiany, łatwej do uprawy. Jeśli uprawiana na początku sezonu, Passion#1 może osiągnąć 3,5m wysokości, jednak najczęściej dochodzi do 2 m. Zbiory mogą dostarczyć od 250 do 750 gram z rośliny, jeśli uprawiana w optymalnych warunkach.

Passion#1 tworzy długie zbite buds, które są ciężkie od żywicy. Odmiana ta przeznaczona jest tyko do uprawy outdoor/szklarniowej i nie nadaje się do uprawy indoor. Kiedy obcinasz roślinę, usuwaj tylko największe liście, mniejsze liście są często pokryte żywicą.

Palenie jest miękkie i delikatne, ze świeżym cytrusowym zapachem, następnie Passion #1 dostarcza ci silnego, radosnego haju. Po kolejnych kilku machach poczujesz silne, ciężkie, ale przyjemne upalenie. Poziom THC w Passion #1 wynosi około 20%, co sprawia, że jest to satysfakcjonujący wybór do uprawy outdoor lub w szklarniach.

Jest to kolejna silna i stabilna odmiana outdoor,  która obecna jest od dziesiątek lat. Odmiana, którą będziesz chciał uprawiać zawsze….

Połączenie tych 2 klasycznych wyselekcjonowanych odmian gwarantuje udany sezon. Krzyżówka ta idealnie nada się też na indoor, jednak trzeba mieć na względzie, że rośliny będa rosły bardzo rozłożyste i duże, za sprawą przeważającej genetyki Easy Sativy

Dodatkowe informacje

Ilość w opakowaniu

, , , ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Easy Sativa x Passion Feminizowane”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Leave the field below empty!

Czy masz 18 lat? Strona przeznaczona jest dla użytkowników, którzy ukończyli 18 lat.