nasiona konopii

Hindu Kush Fast Feminizowane

48.001,300.00

Nowość 2022

Dostępne opcje produktu

Wyczyść

DARMOWA PRZESYŁKA

Na wszystkie zakupy powyżej 300zł

CERTFIKATY

Nasze nasiona pochodzą zawsze od sprawdzonych dostawców

Opis

Klasyczna, czysta Indica o wytrzymałej i zwartej strukturze oraz krótkim okresie kwitnienia (45–50 dni). Jest odpowiednia także dla poczatkujących.
Ta oryginalna, czysta indica pochodzi z Hindukusz, pasma górskiego rozciągającego się miedzy Afganistanem a Pakistanem. Jest klasyczna odmiana o cennych dla hodowców właściwościach odziedziczonych po przodkach z tamtego regionu. Hindu Kush są odporne na choroby i pleśń. Nowicjusze szczególnie cenią sobie zdolność dostosowania się roślin do różnych warunków i wahań temperatury.
Ten szczep rozwija krótkie, mocne gałęzie z ciężkimi szczytami, które szybko rosną w okresie kwitnienia. Rośliny gromadzą spora część energii w centralnej coli.
Odmiana Feminizowana Hindu Kush daje poczucie głębokiego spokoju i wyjątkowego odprężenia. Tylko w nielicznych przypadkach użytkownicy odczuwają niepożądany, typowy dla Indica efekt przykucia do kanapy. Nasza wersja Hindu Kush została skrzyżowana z automatem, tak aby przyśpieszyć jej kwitnienie. Uznaliśmy, że najbardziej odpowiednią odmianą to przeprowadzenia tego procesu będzie AutoMazar. Roślina wywodząca się z sąsiadującego rejonu, podobna genetycznie, bardzo dobra na outdoorze i odporna na niekorzystne warunki klimatyczne.

Dodatkowe informacje

Ilość w opakowaniu

, , , ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Hindu Kush Fast Feminizowane”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Leave the field below empty!

Czy masz 18 lat? Strona przeznaczona jest dla użytkowników, którzy ukończyli 18 lat.