nasiona konopii
Promocja!

White Diesel Haze Automatic Femi White Label

33.5099.00

Dostępne opcje produktu

Wyczyść

DARMOWA PRZESYŁKA

Na wszystkie zakupy powyżej 300zł

CERTFIKATY

Nasze nasiona pochodzą zawsze od sprawdzonych dostawców

Opis

Poznaj zalety hodowli doskonałej jakościowo odmiany Haze przy mniejszym nakładzie pracy! White Haze Automatic to feminizowana hybryda samodzielnie kwitnącej odmiany Cannabis ruderalis i wyjątkowego przedstawiciela odmiany White Haze, zdobywcy nagrody Cannabis Cup, którą uważnie dobrano z uwagi na jej wytrzymałość i siłę oddziaływania.

White Haze Automatic zaczyna kwitnąć po wykształceniu przez rośliny od szóstej do dziewiątej pary liści o pięciu blaszkach, co zazwyczaj następuje po upływie od sześciu do ośmiu tygodni okresu wegetacyjnego. W przypadku hodowli w pomieszczeniach można uzyskać kilka całkowicie żeńskich zbiorów rocznie, natomiast w klimatach cechujących się długim i słonecznym latem White Haze Automatic daje się również hodować na wolnym powietrzu.

Podczas hodowli na wolnym powietrzu w korzystnym klimacie możliwość skoordynowania fazy kwitnięcia tego gatunku z pojawieniem się określonej pory roku pozwala zapewnić większy dostęp promieni słonecznych do najważniejszych kwiatów. Dzięki temu hodowcy, jeśli zasadzili rośliny wczesną wiosną, mogą przeprowadzać zbiory we wrześniu lub nawet w sierpniu.

Hodowcy prowadzący uprawę w pomieszczeniach zamkniętych, których mogły odstraszać rozmiary Haze i innych odmian Cannabis sativa, mogą wyzbyć się obaw, ponieważ rośliny White Haze Automatic zazwyczaj osiągają dogodną wysokość 90-140 cm w normalnych warunkach uprawy.
Pod koniec okresu kwitnięcia, po delikatnym poruszeniu długich pąków wyzwalany jest intensywny, słodki zapach White Haze. Nieco mocniejsze ściśnięcie masywnych, lepkich szczytów powoduje uwolnienie aromatycznej, słodko-kwaśnej, kleistej substancji.

Skonsumowanie White Haze powoduje narastający, euforyczny stan, charakterystyczny dla odmian marihuany Haze, po którym następuje stan głębokiej relaksacji.

Uzyskanie najlepszych rezultatów z tych feminizowanych, samodzielnie kwitnących nasion White Haze Automatic nie wymaga niemal żadnych nakładów pracy!

Dodatkowe informacje

Ilość

1 nasiono, oryginalne opakowanie 3 szt

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „White Diesel Haze Automatic Femi White Label”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Leave the field below empty!

Czy masz 18 lat? Strona przeznaczona jest dla użytkowników, którzy ukończyli 18 lat.