Witamy na stronie sklepu Quakemind.pl

Naszą misją jest szerzenie dostępu do kolekcjonerskiej genetyki nasion konopi. W blogu tym postaramy się poruszyć tematy, które bezpośrednio poruszają temat w których są nasiona marihuany, ogólnej terminologii konopii oraz konopii włóknistych.

Temat konopii włóknistych jest aktualnie na czasie. To z nich pozyskiwany jest coraz szerzej ceniony olej CBD. W niedalekiej przyszłości wprowadzimy również nasiona konopi włóknistej do naszej oferty. 

Nasza strona adresowana jest do miłośników konopi i genetyki konopnej z całego świata. Z racji tego że jesteśmy polsko języczni nasze opisy są po polsku. Nie należy jednak brać tego co piszemy za wyrocznie. Niektóre aspekty w tym uprawa konopii jest legalna w niektórych krajach na świecie i te opisy kierujemy właśnie do osób w tych krajach. Dla osób w krajach gdzie uprawa marihuany oraz kiełkowanie nasion marihuany, jest nielegalna – szczególnie dla osób z Polski nasze opisy mają tylko i wyłącznie charakter informacyjny. Mają służyć w szerzeniu wiedzy teoretycznej, w żadnym wypadku wiedzy praktycznej. Aby zweryfikować swoją wiedzę należy używać wiedzy z popularnych for internetowych np Haszysz.com

Zobacz także nasze inne wpisy